• Czwartki z "Twój Startup"

    Zapraszamy na szkolenia, indywidualne konsultacje oraz networking organizowane w ramach cyklicznych spotkań „Czwartki z Twój StartUp”. Najbliższe spotkanie odbędzie już 27 czerwca 2019 roku. Zapraszamy!

    Zobacz więcej

Czwarta edycja już 27.06

Podczas majowego spotkania nasi eksperci z zakresu prawa, księgowości oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia, podpowiedzą m.in., jak prawidłowo konstruować umowy, przebrnąć przez biurokrację przy zatrudnianiu obcokrajowców oraz wyjaśnią kwestie związane z ochroną danych osobowych w firmie, czy problemy z księgowością.

Oprócz szkoleń będzie można wziąć udział także w networkingu przy pizzy i piwie, będącym doskonałą okazją do nawiązania interesujących kontaktów oraz wymiany poglądów. Zachęcamy do zabrania ze sobą wizytówek, w celu nawiązania nowych kontaktów!

INDYWIDUALNE KONSULTACJE
INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Doskonała okazja do omówienia konkretnych problemów prawnych, księgowych oraz dotyczących legalizacji pobytu i zatrudnienia z ekspertami Fundacji.

UWAGA: Obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń. Z konsultacji mogą korzystać wyłącznie beneficjenci Fundacji Twój Startup.

SZKOLENIA Z CERTYFIKATEM
SZKOLENIA Z CERTYFIKATEM

UWAGA: Obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń. Beneficjenci Fundacji Twój StartUp nie ponoszą opłaty za szkolenia.

Uczestnicy otrzymają certyfikat zaświadczający o udziale w szkoleniu.

NETWORKING
NETWORKING

Wszystkich uczestników konsultacji i szkoleń zapraszamy na część networkingową.

Będzie to czas na powiększanie sieci kontaktów w luźniejszej atmosferze, jak na środowisko startupów przystało, przy pizzy i piwie.

UWAGA: W networkingu mogą wziąć udział wyłącznie beneficjenci Fundacji oraz osoby, które wzięły udział w jednym ze szkoleń.

Kontakt

Zadaj Nam pytanie

Koordynator

Dorota Marszałek
+48 730 395 626
media@twojstartup.pl

Wciśnięcie „wyślij wiadomość” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie zawartych w formularzu danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup” w celach kontaktowych